Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін

 

DSA

 

Дьомкіна Світлана Адамівна - завідуюча кафедрою, учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист

DTV

 

Дебела Тетяна Вікторівна - учитель історії та народознавства, спеціаліст І категорії

 

 

 

RNM

 

Розсудовська Наталія Миколаївна - учитель історії, учитель ІІ категорії

 

VOM

 

Вовк Ольга Максимівна - учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

Кафедра математики та інформатики

SNI

Шульга Наталія Іванівна - учитель математики, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

 

 

PIB

 

Приходько Ірина Борисівна - учитель математики, спеціаліст II категорії

 

MNM

 

Могильна Наталія Михайлівна - учитель інформатики, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

ZOM

 

Зогий Олег Миколайович - учитель інформатики, спеціаліст ІІ категорії

 

Кафедра природничих дисциплін

 

DMV

 

Данич Марина Володимирівна - завідуюча кафедрою, учитель біології, учитель І категорії, старший вчитель

 

LAO

 

Лаба Алла Олександрівна - учитель хімії, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

Попруга Володимир Михайлович - учитель біології та екології, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

SVV

 

Соловей Валентина Василівна - учитель географії та основ економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

Кафедра художньо-естетичних дисциплін

 

KSM

 

Калайда Світлана Миколаївна - учитель трудового навчання, учитель-методист

 

BVA

 

Бугрим Володимир Анатолійович - учитель трудового навчання, спеціаліст І категорії

 

BTM

 

Бивалькевич Тетяна Михайлівна - учитель музичного мистецтва, учитель вищої категорії, старший учитель

 

DOM

 

Дем'яненко Олексій Михайлович - учитель фізичної культури, учитель вищої категорії, старший учитель

 

DVV

 

Дем'яненко Валентина Василівна - учитель образотворчого мистецтва, учитель вищої категорії

  

AAV

 

Артеменко Альона Вікторівна - педагог-організатор.

 

 

 

 

Кафедра підготовчого відділення

 

GSO

 

Гарус Світлана Олександрівна завідуюча кафедрою, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

ZNI

 

Заровна Наталія Іванівна учитель вищої категорії, старший учитель

 

LNI

 

Лутченко Наталія Іванівна - учитель ІІ категорії

 

KSP

 

Кравченко Світлана Павлівна учитель вищої категорії, старший учитель

 

DMI

 

Донська Марина Іванівна учитель вищої категорії, старший учитель

 

GVS

 

Глухенька Валентина Степанівна вихователь ГПД

 

ALP

 

Атрощенко Лідія Петрівна вихователь ГПД, старший вчитель

 

KOA

 

Красківська Оксана Анатоліївна учитель початкових класів, учитель І категорії

 

Кафедра іноземних мов

KIM

 

Костенок Ірина Михайлівна учитель вищої категорії, старший учитель

 

MNL

 

Мальковець Наталія Леонідівна учитель англійської мови, учитель вищої категорії, старший вчитель

 

PNM

 

Полевик Наталія Миколаївна - учитель зарубіжної літератури, учитель І категорії

 

 

 

Макарець Людмила Миколаївна учитель першої категорії