Педагогіка – це майстерня,

а психологія - інструмент, яким там працюють.

А. Макаренко

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ГІМНАЗІЇ - спеціалізований підрозділ в начально – виховній системі гімназії, основним завданням якого є забезпечення умов, що сприяють повноцінному психічному та особистісному розвитку кожної дитини, порушення яких заважає своєчасної реалізації вікових та індивідуальних можливостей учнів і веде до необхідності психолого-педагогічної корекції.

Діяльність служби визначається Положенням про психологічну службу системи освіти України.

В закладі працюють практичний психолог Колесник Ганна Валеріївна та соціальний педагог Гладка Олена Леонідівна як єдина команда, яка повноцінно забезпечує психологічний та соціальний супровід учасників навчально – виховного процесу.

МЕТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ - забезпечення психологічних умов, що сприяють максимальному психічному та особистісному розвитку кожного школяра.

Психологія

Батькам першокласника

Гіперактивна дитина

Поради для підготовки до іспиту