25 жовтня з метою виховання духовності, національної свідомості було проведено в гімназії фестиваль родинної творчості "Древо роду"

На захід були запрошені родини всіх учнів. Зібралися декілька поколінь - діти, батьки, бабусі і дідусі і навіть прабабусі і прадідусі. Було представлено виставку малюнків учнів - "Берегиня роду". Багато родин представили своє дерево роду.

А родинна творчість була представлена розмаїттям вишивок: рушники, серветки, скатертини, сорочки-вишиванки, вишиті нитками і бісером картини, ікони, в'язані речі, роботи з лози, поробки з бісеру, дерева, тканини, паперу, м'які іграшки. Кожен витвір неповторний і оригінальний, в ньому частинка душі тих, хто їх творив.

В затишній залі, прикрашеній різнобарвними рушниками, що символізувало "Родинне Коло" творчі родини представили концертну програму "Ой роде наш красний..." А далі на гостей чекав "Веселий ярмарок". Чого там тільки не було: тістечка, печиво, тортики, фруктові напої тощо.

Фестиваль завершився, але він надовго залишився в пам'яті. Це було справжнє свято дружньої родини.