Олімпіадники Ріпкинської гімназії

 

Переможці та призери олімпіад

  районні обласні
2001-2002 22 2
2002-2003 23 4
2003-2004 46 5
2004-2005 47 8
2005-2006 48 6
2006-2007 46 8
2007-2008 49 6
2008-2009 46 8
2009-2010 34 7
2010-2011 35 7
2011-2012 38 6
2012-2013 37 3
2013-2014 53 8
2014-2015 36  

 

2014-2015 навчальний рік

ОЛІМПІАДИ

Українська мова

                                               Лук'яшко Аліна (7 клас) - І місце

                                               Голоботовська Ірина (11-Б клас) - І місце

                                               Ващенко Катерина (10-А клас) - ІІ місце

                                               Павловська Аліна (9 клас) - ІІІ місце

                                Математика

                                               Литвинюк Денис (6 клас) - І місце

                                               Кухаревич Анна (10-А клас) - І місце

                                               Лутченко Вероніка (7 клас) - ІІ місце

                                               Швачко Дмитро (11-А клас) - ІІ місце

                                               Курлаєв Євгеній (8-А клас) - ІІІ місце

                                               Савенко Дмитро (11-А клас) - ІІІ місце

                                Хімія

                                               Луцький Дмитро (8-А клас) - І місце

                                               Кухаревич Анна (10-А клас) - І місце

                                               Адаменко Олександр (11-А клас) - ІІІ місце

                               Екологія

                                               Заровна Діана (10-А клас) - І місце

                               Інформатика

                                               Шкляров Євгеній (9 клас) - ІІІ місце

                                               Гончеренко Юрій (10-А клас) - ІІІ місце

                                               Адаменко Олександр (11-А клас) - ІІІ місце                                          

                               Географія

                                               Петройтіс Владислав (11-Б клас) - І місце                                               

                               Німецька мова

                                               Ященко Альбіна (10-Б клас) - І місце

                                               Тарасенко Євгенія (10-А клас) - ІІ місце                                     

                               Фізика

                                               Малашенко Антон (7 клас) - ІІ місце

                                               Харченко Станіслав (8-А клас) - ІІІ місце

                                               Лукіянишен Катерина (11-А клас) - ІІІ місце

                              Історія

                                               Кравченко Андрій (11-Б клас) - ІІ місце

                                               Ревенок Владислав (10-Б клас) - ІІІ місце                                              

                             Біологія

                                               Ващенко Катерина (10-А клас) - І місце

                                               Лукіянишен Катерина (11-А клас) - І місце

                                               Шкляров Євгеній (9 клас) - ІІІ місце

                                               Сапега Владислава (8-А клас) - ІІІ місце

                              Англійська мова

                                               Голоботовська Ірина (11-Б клас) - І місце

                                               Петройтіс Владислав (11-Б клас) - ІІ місце

                                               Кухаревич Анна (10-А клас) - ІІІ місце

                                               Луцький Дмитро (8-А клас) - ІІІ місце                                               

                             Астрономія

                                               Лукіянишен Катерина (11-А клас) - І місце

                                               Тарасенко Євгенія (10-А клас) - І місце

                                               Кравченко Андрій (11-Б клас) - ІІ місце

                                               Курзін Павло (10-А клас) - ІІІ місце

 

КОНКУРСИ

                     Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика

                                               Розсудовська Вікторія (3 клас) - І місце

                                               Лук'яшко Назар (5 клас) - І місце

                                               Тимошенко Дарія (6 клас) - І місце (районний етап),

                                                                                                          ІІ місце (обласний етап)

                                               Павловська Аліна (9 клас) - І місце

                                               Андросенко Анастасія (11-Б клас) - І місце

                                               Онищук Дарина (4 клас) - ІІ місце

                                               Голоботовська Ірина (11-Б клас) - ІІ місце

                                               Лук'яшко Аліна (7 клас) - ІІІ місце

                                               Мозоль Катерина (8-Б клас) - ІІІ місце

                                               Ващенко Катерина (10-А клас) - ІІІ місце

                           Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської молоді

імені Т.Г. Шевченка

                                               Гарус Маргарита (5 клас) - І місце

                                               Тимошенко Дарія (6 клас) - І місце

                                               Голоботовська Ірина (11-Б клас) - І місце

                                               Лук'яшко Назар (5 клас) - ІІ місце 

                                               Андросенко Анастасія (11-Б клас) - ІІ місце

                          Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

                                               Шкляров Євгеній (9 клас) - І місце (районний етап)

                                                                                                          номінація "Програмування"