Свято мужності і відвагиТато! Це людина, яка не дає спіткнутися нам на життєвих дорогах, захистить у лиху годину, розділить з нами радість. Тату, татусю, таточку... Скільки ніжності й теплоти в цих словах. А чи завжди ми знаходимо час, щоб сказати татусеві як ми його любимо? 
        Тому напередодні Дня збройних сил України першокласники Ріпкинської гімназії влаштували для своїх любих татусів «Свято мужності і відваги». На свято зібралася вся велика учнівська і батьківська сім’я першого класу. У маленьких дівчаток та хлопчиків була нагода сказати найдорожчі слова своїм татусям — годувальникам, захисникам, порадникам і друзям. 
        Свято вирувало. Лунали пісні про тата, з дитячих уст лились слова вдячності своїм татусям та привітання для хлопчиків від однокласниць. Татусі разом з синочками та донечками приймали участь у неймовірно цікавих конкурсах, де кожен мав проявити максимум винахідливості та кмітливості. Але весело було всім, і татусі показали, що вони є справжніми господарями. 
        А ще хлопчики і дівчатка для своїх татусів приготували подарунки: малюнки «Мій тато», вітальні листівки та подяки «Супер тато». Татусі були приємно вражені. 
        Дуже хочеться, щоб ці радісні хвилини залишились в пам'яті дітей і їхніх батьків назавжди. Хай між батьками і дітьми завжди панують взаєморозуміння, повага та радість від спілкування. 

Ви не маєте прав для коментування