Ріпкинська гімназіяПід таким девізом пройшов тиждень психології в гімназії з 30.03.15 по 3.04.15. Мета тижня – пропагувати соціально-психологічні знання серед учасників навчально-виховного процесу, активізувати інтерес учнів, вчителів до пізнання своєї особистості.
        Кожного дня проходили просвітницькі, діагностичні та виховні заходи для учнів, вчителів закладу. Розпочався тиждень акцією «Думки великих на щодень». Неодноразово в рамках тижня проводилась соціологічна гра «Паркан».
        Учні 5-11 класів дізнавалися про особливості свого характеру за кольором очей, літерами імені, датою народження під час діагностичних ігор «Тайна імені», «Колір очей і характер», «У квадраті Піфагора».Для учнів 7 класу була проведена психологічна гра «Лабіринт особистості».
Учням старших класів (9-11кл.) вдалося насмішити вчителів та інших учнів гуморесками, анекдотами, просто смішними словами в конкурсі «Колекція смішних слів».
        Завершив тиждень психології виступ соціально-психологічного театру з мініатюрою «Фарби душі». Основна ідея мініатюри – кожна людина неповторна, унікальна, переживаючи життєві події вона відчуває емоції, які характерні тільки для неї. Кожна емоція має свій колір. Для кожної особистості він різний. Акторами вистави були: Бурдук А.(8-Б кл.), Макагон К.(8-Б кл.), Підлісна Д.(7 кл.), Дзюба А. (7 кл.), Блажків Р. (7 кл.), Бойченко А.(5 кл.), Лях М.(5 кл.), Колесник В.(2 кл.).