Захід був запроваджений за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету). Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

• шляхи безпечного використання молоддю Інтернету;
  • питання інтернет-етики;
  • загрози протизаконного контенту.

День безпечнішого Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді. Ріпкинська гімназія долучилась до цього заходу.

В рамках Дня безпечного Інтернету в закладі було проведено такі заходи:

• демонстрація мультфільму «Чомучка-комп’ютер: Безпека в Інтернеті» для учнів 3 – 4 класів;
  • демонстрація відеосюжету «Безпека в Інтернеті» для учнів 5 – 8 класів;
  • «Турнір знавців Internet» для учнів 9 – 11 класів;
  • анкетування «Безпечний Інтернет для дітей» для учнів 5 – 11 класів та представлення результатів у вигляді діаграм;
  • випуск та презентація буклетів з порадами та правила безпечного користування Інтернетом для учнів та батьків.

Підготували та провели заходи вчителі інформатики Могильна Н.М. та Зогий О.М.