Об’єднані спільним почуттям любові до рідної мови педагоги і учні гімназії щиро долучились до реалізації загальногімназійного проекту «Мова єднання», проведеного в рамках тижня відзначення Шевченківських днів. Всі реалізували свої знання, долучившись до акції «Говоримо українською літературною мовою». Виставка дитячого малюнку «З Україною в серці» викликала жвавий інтерес серед школярів. Учні 1-4 класів мовою яскравої палітри виказали свою любов і шану рідній ненці Україні. А святковий настрій на перервах підтримувала радіопередача «Хай ллеться пісня українська», яку підготували вчитель музики Бивалькевич Т.М. та педагог-організатор Онищук О.І. Для учнів 5-11 класів спільною справою стало створення карти України з її всіма економічними областями. Кожен клас протягом 3 перерв пройшов по 5 зупинок. За таємничими назвами яких треба було визначити місце призначення. На кожній зупинці виконувались завдання, за результатами яких учні отримували географічну карту однієї з областей України. Завдання для всіх класів закінчувалось складанням карти України, єдиної і незалежної. А фінальним акордом проекту став патріотичний артфлешмоб «Мова єднання», на який після уроків зібрались всі учні і вчителі закладу.

View the embedded image gallery online at: