IMG 898816 травня у Всеукраїнський день вишиванки. Вся гімназія розквітла барвистими сорочками. Мов квіточки, дівчатка початкових класів красувалися в українських віночках. Українська вишиванка заполонила весь заклад: мальвами, маками, волошками. Розквітли вишиванки дівчат у стриманих червоно-чорних та синьо-блакитних кольорах красувались орнаменти на сорочках юнаків. В цей день гімназія нагадувала яскравий метушливий вулик. Бо протягом дня учнівський та педагогічний колектив були задіяні до святкових заходів: учні початкових класів провели флешмоб «Моя вишивана Україна» Протягом якого організували урочистий виніс прапора вітали нашу незалежну країну «Бабусина вишиванка», читали вірші, бажали Україні багатства, золота хлібів та немеркнучого квіту. П’ятикласники (кл. керівник Калайда С.М.) провели акцію «З Україною у серці» під час якої кожен п’ятикласник не тільки презентував свою вишиванку, а й розкрив себе як неординарну , неповторну особливість, добираючи нових якостей характеру до кожної букви алфавіту. Яскравим, масштабним був флешмоб «Вишиванку одягай, Україну прославляй» проведений учнями 6, 7 та 10 класів. Вірші в яких оспівується українська вишиванка її краса і глибинний зміст декламували учні 8-го класу (кл. керівник Данич М.В.) Незвичним був захід підготовлений учнями 9 класу (кл. керівник Костенок І.М.) Учні дізнались про власні імена закодовані в українській вишиванці. І в цей день вони з гордістю носили бейджики із зображенням власного ім’я, закодованого у вишиванці. Під гаслом «Твоя вишиванка – твоя гордість і честь» провели день 11-класники, які організували фотосесію власних вишиванок, до якої запрошували всіх бажаючих. Ми віримо, що шана і повага до української вишиванки сприятимуть національному відродженню країни, патріотичному піднесенню учнівської молоді.