IMG 8272       Команда учнів Ріпкинської гімназії імені Софії Русової «Нове покоління» в рамках проекту "Відкривай Україну" організувала свій проект «All for our pupils», метою якого було створення кімнати учнівського самоврядування, де діти зможуть як відпочити, так і попрацювати. Дуже багато було докладено зусиль, щоб втілити мрію кожного учня нашого навчального закладу в реальність. З цією метою було проведено акцію «Облаштуй кімнату учнівського самоврядування» та благодійний концерт по збору коштів для канцелярії та інших необхідних речей. Ми, команда однодумців, зрозуміли, що ми – велика шкільна родина. Навколо нас зібралися небайдужі люди, які всією душею підтримали нас та допомогли втілити мрію в життя. 22 березня відбулось урочисте відкриття кімнати учнівського самоврядування – «All for our pupils». Були присутні почесні гості – селищний голова Ріпкинської районної ради Гарус Сергій Володимирович та бухгалтер селищної ради Михайленко Лариса Вікторівна. Ця довгоочікувана подія зібрала гімназійну громаду – адміністрацію, вчителів та учнів 5-11 класів. Привітавши всіх із закінченням третьої чверті, побажавши подальших успіхів, Сергій Володимирович подарував електричний чайник, френч прес, білий та кольоровий папір, а потім разом із Наталією Миколаївною перерізали синю стрічку під гучні оплески. Церемонія відкриття згуртувала всіх у велике, родинне, гімназійне коло. Всіх присутніх пригостили солодощами та фіточаєм.

View the embedded image gallery online at: