43270188 1105927119579585 2614926031408070656 n       7 жовтня дві команди гімназії вперше відкрили для себе інтелектуальний турнір "Покровський ярмарок" у м. Ніжин. У змаганнях брали участь 17 команд з Ніжина, Гомеля, Києва, Чернігівської області. Учасники турніру змагалися у трьох вікових категоріях. Попри те, що це був дебют наших команд, заявили вони про себе досить вдало. 1 диплом за 3-тє місце отримала команда учнів 7-го класу у складі Розсудовська Вікторія, Войтешенко Катерина, Болбас Дмитро, Зенченко Олексій, Пилипенко Микола, Чумаченко Альона, Шульга Ілона та Кузьменко Марія, 2 дипломи за 3-тє і один диплом за 2-ге місце - у старшої команди.

       Команда "Данко" за підсумками змагань посіла третє місце у старшій групі, попри той факт, що 2 гравців - дев'ятикласники, які грають у середній групі. У турнірі "Кавери: вірю - не вірю" всього за крок від першого місця зупинилася Ліза Гавриленко. Найпрестижнішим був турнір "Що? Де? Коли?", у якому команда "Данко" у складі Ліза Гавриленко, Даша Тимошенко, Даня Підлісний, Денис Литвинюк, Ангеліна Бойченко та Артем Гладкий посіла 2 місце, набравши однакову кількість балів з командою-переможницею. А місце визначалося тільки за рейтингом питань.

       Гра "Що? Де? Коли?" була унікальною і ще в одному відношенні: один тур команди відіграли українською, один - російською, один - англійською, а заключний - білоруською мовами. Приємно відзначити, що різномовність не завадила нашим командам набрати достойні бали. Так, команда "Данко" взяла 5 із 6 питань англійською мовою і стільки ж білоруською. Тому віримо, що перша гра у Ніжині - це тільки початок!

Ви не маєте прав для коментування