IMG 20180918 131228Найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров¢я завжди був і залишається спорт.

«У спорті сила, дух, здоров'я». Під таким гаслом у Ріпкинській гімназії імені Софії Русової пройшов тиждень  фізкультури й спорту (з 10   по 14 вересня).

Під час тижня робота вчителів та вихователів ГПД була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, залучення їх до систематичних занять фізкультурою і спортом.

Із великим азартом і завзяттям проходили змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок серед учнів 5-11 класів.

Педагоги ознайомили дітей з досягненнями українських спортсменів. Були проведені бесіди про здоровий спосіб життя, конкурси та вікторини з історії спорту та Олімпійських ігор.

Та, мабуть, найбільше задоволення отримали учні початкових класів, коли проводили спортивні змагання. Учасниками цих змагань стала майже вся малеча гімназії.

Дуже весело та з духом суперництва пройшли змагання «Сильні, сміливі, спритні» у 3 класі та «Швидше, вище, сильніше»  у 4 класах.

Доброю традицією стало проведення «Веселих естафет» у 1 та 2 класах. Цей традиційний вид змагань для молодших школярів викликав велику радість, приніс заряд енергії та позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників.

Діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість, взаємопідтримку, дружбу. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

За результатами спортивних змагань та рівнем активності І місце посіли учні 5 класу, ІІ місце – 11 класу, ІІІ місце – 7 класу.

Побажаємо гімназистам успіхів у подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя нашого закладу ніколи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.