Від гімназії—з любов'юНаша Батьківщина переживає складні часи. Після зими, яка назавжди змінила нашу рідну Україну, коли народ повстав проти несправедливості, обравши для себе інший, вільний шлях, у нашу країну прийшла війна…
Бути патріотами своєї держави, свідомими громадянами, людьми, які готові стати на захист своєї держави, є бажання нинішньої молоді Ріпок, а саме учнів Ріпкинської гімназії. Саме тому вчителі та учні ініціювали проведення благодійного концерту на підтримку Збройних сил України під гаслом «Твоїм славним синам, Україно, наша вдячність і доземний уклін!»
Акцію підтримала голова Ріпкинської державної адміністрації Вовк І.П. до проведення концерту долучилися не лише учні гімназії, а й її випускники Ярослава Лазаренко та Юлія Вдовенко.
Виступи учасників концерту не лише створили особливу атмосферу патріотичного свята, а й порадували гостей піснями про Україну, її непросту долю та світле, квітуче майбутнє!